حمل و نقل بین المللی زمینی

همان طور که می دانید، حمل و نقل همواره تاثیر بزرگی را در زندگی بشر داشته است و همین مسئله سبب پایداری حمل و نقل شده است. در سال های اخیر به دلیل ارتباطات بیشتر کشور های مختلف در روابط اقتصادی، شاهد واردات و صادرات بیشتری نیز هستیم. قطعا برای واردات و صادرات بار ها نیاز به حمل و نقل می باشد. یکی از روش های حمل و نقل در واردات و صادرات، حمل و نقل بین المللی زمینی می باشد. این روش حمل و نقل به عنوان یکی از روش های قدیمی و متداول شناخته شده که از گذشته تا کنون رواج زیادی داشته است. در این روش حمل و نقل، خودرو های سنگین 20 الی 40 فوتی، با حمل بار های مختلف از طریق جاده های بین المللی، به جا به جایی کالا می پردازند.
در سال های اخیر، شرکت های زیادی به منظور ارائه خدماتی همچون جا به جایی کالا وارد این عرصه شده اند. برخی از این شرکت ها با استفاده از روش های حمل و نقل مختلف، در تلاش هستند تا نزد مردم از محبوبیتی فوق العاده بهره مند شوند. اما نیاز است تا هر فرد متقاضی، اطلاعاتی را در رابطه با روش های حمل و نقل و مفاهیم مربوط به آن داشته باشد. شناسایی حمل و نقل بین المللی زمینی باعث خواهد شد تا شما بتوانید به شکل بهتری به جا به جایی کالای مدنظر خود بپردازید.

حمل و نقل بین المللی زمینی چیست؟

شاید در اوقاتی که از حمل و نقل بین المللی زمینی سخن بگوییم، منظور این باشد که مسافرین یا افرادی جا به جا خواهند شد. اما نیاز است که بدانید حمل و نقل زمینی تنها محدود به جا به جایی انسان ها نمی شود و کالا ها نیز به وسیله آن جا به جا می شوند. در سال های اخیر با پیشرفت های بسیار زیاد در عرصه حمل و نقل زمینی و خودروسازی، ماشین هایی ساخته شده اند که می توانند کالا ها را در بهترین شرایط ممکن به مقاصد موردنظر برسانند. توجه داشته باشید که تا کنون این روش حمل و نقل مورد استفاده بسیاری از تاجرین قرار گرفته است.
در سال های اخیر، شرکت های خودروسازی به منظور آسان تر کردن این روش حمل و نقل، خودرو های سنگینی را ساخته اند که به وسیله آن می توان بار های بسیار زیادی را جا به جا نمود. البته جا به جایی بار های مختلف توسط این روش حمل و نقل به عنوان تنها ویژگی آن شناخته نمی شود. بلکه بسیاری از مردم به دلیل مزایای گوناگون این روش حمل و نقل از آن استفاده می کنند.

حمل و نقل بین المللی زمینی چیست؟

مزیت های حمل و نقل به روش زمینی

در حمل و نقل بین المللی زمینی، مزایایی وجود دارد که این مزیت ها تاثیر زیادی را در استقبال متقاضیان داشته است. از اولین مزیت حمل و نقل بین المللی زمینی، می توان به سالم رسیدن بار اشاره داشت. در خودرو های امروزی تمامی شرایط برای سلامت کالا در نظر گرفته شده است.
همچنین بار شما به صورت درب به درب به مقصد موردنظر خواهد رسید. این مسئله بدین معناست که دیگر نیازی نیست هزینه ای را بابت ارسال کالا به انبار خود پرداخت کنید. علاوه بر دو مورد ذکر شده، این روش حمل و نقل در مقایسه با حمل و نقل ریلی و دریایی، سرعت بیشتری را دارد. این مسئله باعث می شود تا بار شما در مدت زمان کوتاه تری به دست گیرنده برسد. توجه داشته باشید که این روش حمل و نقل اغلب مناسب مسیر های کوتاه می باشد. در مسیر های کوتاه مانند ارسال بار از ترکیه به ایران، می توان از بار موردنظر در مدت زمان کمتری بهره مند شد.

حمل و نقل بین المللی زمینی خود را به رامین لجستیک بسپارید

حمل و نقل بین المللی زمینی خود را به رامین لجستیک بسپارید

در سال های اخیر شرکت های زیادی با هدف ارائه خدماتی نوین در عرصه حمل و نقل بین المللی زمینی، وارد این عرصه شده اند. با این حال برخی از شرکت ها مانند رامین لجستیک، در این مسیر موفق تر عمل کرده اند. مجموعه هایی مانند رامین لجستیک توانسته اند با هدف کمک رسانی به مردم کشورمان، و همچنین ارائه خدماتی مطلوب، عملکرد فوق العاده تری را در این زمینه داشته باشند. بسیاری از مراکز معتبری که در این زمینه به فعالیت می پردازند، از هیچ گونه مدرک معتبری بهره مند نیستند. در واقع این مراکز زیر نظر سازمان های دولتی به فعالیت نمی پردازند.

اما مجموعه رامین لجستیک با کسب مجوز از مراجع مربوطه به انجام فعالیت زیر نظر سازمان های دولتی می پردازد. همین مسئله سبب شده تا رامین لجستیک به عنوان مجموعه ای برتر در مقایسه با سایر مراکز شناخته شود. مردم کشور ایران نیز می توانند برای بهره مند شدن از حمل و نقل توسط رامین لجستیک، به وب سایت مجموعه ما مراجعه نمایند. کارشناسان ما در تلاش هستند تا با ارائه خدمات مطلوب، شما را در این زمینه یاری دهند.